Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik İlkeleri

 

JAMMERSYSTEM Web Sitesi Gizlilik İlkeleridir. Bu gizlilik ilkeleri Jammersystem tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.jammersystem.com  web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi istatiksel bilgilerini, hesap numarası gibi finansal bilgilerini ve vergi numarası, kimlik numarası kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabiliriz. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

 

JAMMERSYSTEM müşterisi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır: * E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve yine başkaları tarafından e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. * Sitemiz aracılığı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız olmadan diğer müşterilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, JAMERSYSTEM tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir. *Dilediğiniz an bilgilerinizin veritabanımızdan silinmesi için info@jammersystem.com e-posta adresine başvurabilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştığı anda, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. *Size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur. * Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Düzeltme / Yenileme Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz: info@jammersystem.com

Tüm Sorularınız İçin E-posta : info@jammersystem.com
Web : http://www.jammersystem.com