Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Jammersystem 1994 Yılında Kurulmuş Olup RF Broadcast Fm Vhf Uhf Yayın Otomasyon Transmisyon Transmitter Ve Transpozer Sistemlerinin İmalatı Modifikasyonları Cb Ssb Vhf Uhf Shf Telsiz Sistemleri Aynı Zamanda Askeri Amaçlı Yüksek Frekans Elektronik Ürünler İmal Edip, Askeri Birlikler, Emniyet Genel Müdürlüğü, İstihbarat Teşkilatları, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı Gibi Kurum Ve Kuruluşlara Hizmet Etmeyi İlke Olarak Benimsemiş Ve Bu Doğrultuda Sistem Üretmeye Ve Geliştirmeye Devam Etmektedir.
% 100 Yerli Sermaye
İle Kurulan Jammersystem İzmir Merkezli Faaliyetlerine Devam Etmekte Olup, Proje Sayısını Sürekli Artırmayı Hedefleyerek Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamaktadır. Firmamız Askeri Muhabere Ve Karşı Önleme Sistemlerinde Dışa bağımlılığı En Aza İndirme Gayreti İçinde Çalışmalarına Devam Etmektedir .

Jammersystem Olarak, Ülkemiz'de Meydana Gelen Terör Olaylarına Karşı Önlem Amaçlı, Elektronik Olarak Yapılabilecek Her Türlü Cihazı Yapma Çabası İçerisindeyiz. Bünyemiz'de Bulunan Elektronik Mühendislerimiz Her Türlü AR-GE Faaliyetlerini Sürdürmekle Beraber, Ülkemiz Adına Yarar Sağlayabilecek Her Türlü Projenin Destekçisiyiz.

Çalışma ve üretim alanlarımız ;

Eyp ( El Yapımı Patlayıcı ) Düzeneklerinin Tespiti İmhası Şifreli Şifresiz 

Her Türlü Rf Tabanlı Sabotaj Tehditlerinin Berteraf Edilmesi ( Dinleme Önleme Bomba İmha Bomba Düzenek Körertme )

Drone Multikopter Ayrıca Rf Yada Uydu Modem Tabanlı Otonom Sistemlerin Berteraf Edilmesi İmha Edilmesi

10khz 90 Ghz Arasında RF Tabanlı keşif Gözetleme Dinleme Sistemlerinin Tespiti Ve İmhası

Kendi İçerisine Kayıt Özelliği Bulunan Ses Kaydedicilerin Bloke Edilmesi 

FPGA DDS Tabanlı Sistem Entegrasyonu Konusunda Reaktif Jammer Çalışmaları

Fake Gps Saha Oluşturma Sanal Lokasyon 

                                                                                                                                                                                                                                                     

Proje / Uygulama / Üretim

Jammersystem Üretimini ve satışa sunduğu tüm ürünleri, kişisel güvenlik kavramı altında kullanılması gerekliliğini gözeterek üretmekte ve satmaktadır. Satışı/üretimi yapılan ürünler; ev ve işyeri güvenliğinin sağlanması, İş yaşantısında iş geliştirme ve personel denetimi, Ebeveynlerin çocuklarının güvenliğini sağlamak amacı ile kullanımı hedeflenmiş ürünlerdir. Jammersystem uygunsuz kullanım hedefleyen müşteriye ürün satmama hakkını saklı tutar. Firmamızca gerek görülmesi halinde kullanıcıya ilişkin kimlik veya kurumsal bilgilerini isteyebilecektir. Şahıs alımlarında Fatura alıcı ismi üzerine kesilir ve T.C. numarası mutlaka istenir. Ürünlerimizin bazıları yalnızca Emniyet Birimleri ve Askeri Birimlere sunulmak üzere üretilir/ithal edilir ve satışa sunulur. Bazı profesyonel sistemler izne tabi olarak ithal veya üretilmektedir ve buna ilişkin gerekli belgelerin ve ithalat/üretim izinlerinin alınması neticesinde ilgili kurumlara sunulabilmektedir.

Son kullanıcı hedefli ürünler ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar neticesinde doğacak kanuni sorumluluk tamamen uygulamayı yapan kişi veya kuruma aittir. İstihbarat ürünlerinin aile içi kullanımında , iş yeri sahiplerinin ise bu yöndeki uyarı yazılarını işyerinde görülebilir bir noktada bulundurması halinde ofis içi uygulamalardaki kullanımında herhang bir kanuni kısıtlayıcılık yoktur. Ofis ortamları nihayetinde umuma açık yerler olduğundan gizli kamera ve ses dinleme sistemlerinin kullanılması ancak gerekli uyarı yazılarının görülebilir bir yerde asılı olması ve personelin uyarılması neticesinde legallik kazanmaktadır. Üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulama ve fiillerden satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır. Müşterilerimiz siparişi ile birlikte ürünlerimizin etik kurallar çerçevesinde kullanacağını taahhüt eder. Üretimini yaptığımız Jammer ürünlerimiz; Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Telsiz Genel Müdürlüğü'nce beyan edilmiş olan istisnai kurumlara satışı yapılmaktadır. Bu tip Sinyal Kesici , Frekans Karıştırıcı cihazların izin verilmiş kurumlar içinde çevreye zarar vermeyecek bir biçimde kullanılmasını öngörmektedir. Kurumsal kullanımlar ise TK'dan alınacak izin ile mümkün olabilmektedir. Uygunsuz kullanım halinde cihazlar toplatılabilmekte ve kanuni işlem başlatılabilmektedir. Ayrıca, 2813 sayılı Telsiz Kanununun 29 uncu maddesine göre Kanun kapsamında yeralan telsiz cihazlarının ithali ve imali izne tabidir. Bu izin, cihazların “Telsiz Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları Yönetmeliği” ne ve AB tarafından uygulanan EMC (Elektromanyetik Uyumluluk) direktiflerine uygunluğuna göre verilmektedir. GSM Jammer cihazları her iki mevzuata uygun olmayan cihazlardır. 29 uncu maddede aynı zamanda özel amaçlı cihaz kullanabilecek Kamu Kurum ve Kuruluşları da belirtilmektedir.